top of page

Hakkımızda

Kurulduğu yıldan beri Izmir ve Türkiye`nin farklı şehirlerinden danışanlarımıza seanslar, sertifikalı eğitimler, koçluk hizmetleri sunuyor ve kişisel gelişimlerine destek veriyoruz. Yaşamın sizden bekledikleri karşısında bunalıyorsanız hizmetlerimizle dünyayı daha net bir gözle görebilir ve kendinizi motive edebilirsiniz. Ayrıca günlük yaşamdaki duygusal stresle daha iyi başa çıkabilmek için uygulayabileceğiniz teknikleri de öğrenerek kendinizin en iyi versiyonunu yaratmak için seçim yapabilirsiniz.

IMG_3663.jpg

Founder & Kurucu

Yaşam Koçu

Ümit ALTINDAG

Hayatınızdaki engelleri aşmanıza yardımcı olacak farklı koçluk hizmetleri ile kişisel değerlerinizi, güçlü yanlarınızı ve becerilerinizi tanımlamanıza yardımcı oluyor; kişisel ve mesleki hedeflerinize ulaşmanızı destekliyorum. Farklı perspektifler geliştirmenize ve aradığınız sonuçlara ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimi öğrenmek için bana ulaşın.

Yaşamınızdaki hedeflere ulaşmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Çeşitli iletişim becerilerimle, size başarı için gerekli araçları sağlayan koçluk hizmetleri ile kişisel danışmanlık ve grup seanslarına ek olarak, kendi koçluk tekniklerini geliştirmek isteyenlere yönelik atölye, eğitim ve seminer çalışmaları da düzenliyorum.

Misyon

Danışanınlarımızın ilişkilerini, kariyerlerini ve günlük yaşamlarını iyileştirmelerini amaçlıyoruz. Hedeflerinizi netleştirmenize, sizi engelleyen engelleri belirlemenize ve ardından üstesinden gelmek için stratejiler geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz, herhangi bir danışanın hayatında net bir amaç bulmasını, içlerindeki gücü serbest bırakmasını, hedeflerine ulaşmasını ve yaşam boyu hayallerini gerçekleştirmesini sağlamak.

Hikayemiz

Kurulduğu yıldan beri Izmir ve Türkiye`nin farklı şehirlerinden danışanlarımıza seanslar, sertifikalı eğitimler ve koçluk hizmetleri sunuyor ve kişisel gelişimlerine destek veriyoruz. Yaşamın sizden bekledikleri karşısında bunalıyorsanız hizmetlerimizle dünyayı daha net bir gözle görebilir ve kendinizi motive edebilirsiniz. Ayrıca günlük yaşamdaki duygusal stresle daha iyi başa çıkabilmek için uygulayabileceğiniz teknikleri de öğrenerek kendinizin en iyi versiyonunu yaratmak için bir bilirsiniz.

Image by Bucography

"Yaşam ancak geriye bakarak anlaşılır, ama ileriye doğru yaşanmalıdır."

bottom of page