top of page

Access Bars Consciousness

  • Access Bars Nedir?

90'lı yıllarda Amerikalı Psikolog Gary Douglas tarafından keşfedilmiş ve daha sonrasında Dr. Dain Geer tarafından geliştirilmiş olan Access Bars, baş bölgesinde bulunan ve yaşamımızı etkileyen 32 enerji noktası ile gerçekleştirilen bir bilinç enerji çalışmasıdır. Access Bars bir çeşit enerji sıfırlama ve yeniden yaratım yöntemidir. 

Yargılardan uzak, olumlu veya olumsuz bir şekilde bizi kilitleyen, daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok etkili bir araçtır. Bizi bilince taşır.

Access bars bizi daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.

  • 32 bars noktasının hayatımızdaki önemi nedir?

Kafanızın içinden ve etrafından geçen 32 enerji barından oluşur. Bu barlar belirli “bars noktalarına” bağlanırlar ve yaşamın farklı alanları ve yönleriyle bağlantılıdırlar.

32 bars'ın her biri ayrı bir farkındalık özelliğine sahiptir. Şifa sürecinden, maddiyata, yaratıcılık gücünden, bilinç ve farkındalığa yaşamın en temel konularına dokunan günlük her daim çalışan enerji noktalardır.

Seanslar

logo-access-bars.png

Egitimler

Bars+Access+Consciousness.png

Hediyelesme

Talep et
what-are-the-access-bars 2.jpg
logo-access-bars.png
  • Peki bu barslar nasıl çalışıyor?

Access Bars, bu 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır.

Yaşlanma önleyici, para, cinsellik, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalara uygulanan nazik bir yöntemdir.

Bars yaptıkça ve bars seansı aldıkça, beynimizde depolanan kutupluluğun elektrik yükü ortadan kalkar.

Barlarımız çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar. Kafamızın içinde hiç durmadan konuşan o sesi durdurarak bizi bilince taşır.

access-bars-e1429017362105.png
  • Access Bars seans ya da eğitimi almak bireye neler kazandırır?

Kaliteli bir yaşam sürmek, tüm bireylerin ortak arzusudur. Yaşam tarzımızda yapacağımız ufak değişiklikler, standartlarımızı yükseltmenize yardımcı olabilir.

Eleştirel bakış ve yargı, insan doğasında var olan bir durumdur.

Access Bars, olumlu veya olumsuz bir şekilde bizi kilitleyen, kapasitemizi tam kullanmamızın önünde engel duran, daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi bilince taşır.

Bilinç, yaşamımızdaki her anda kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir. Bilinçaltı da bazen tam tersi bizi durdurucu güç olarak hareket edebilir. Bu nedenle, Access Bars kendinize verebileceğiniz en değerli hediyelerden biridir.

Access The Bars seansları alarak ve/veya uygulayıcısı olmayı seçerek, kendinizi ve etrafınızdaki herkesi bilinçaltının tutsaklığından kurtarabilirsiniz.

  • Günlük hayatımızda access bars araçlarının etkileri nelerdir?

Kişinin tüm hayatına yayılmış biçimde kendisine sorular sormasını ve yanıtları aramaya takılı kalmaması bu sistem içinde öğütlenir. Önemli olan cevaplar değil soruların kendisidir.

Access Bars binlerce insanın hayatlarının birçok yönünü değiştirmesine yardımcı olmuştur. İnsanlar daha kaliteli ve sağlıklı yaşadıklarını, uyku kolaylığı, kilo kaybı, daha iyi seks ve ilişkiler, endişeden kurtulma, daha az stress, iş ve para yaratmak gibi bir çok konuda faydasını bildirmişlerdir...

  • Peki kimler için gerekli diyebiliriz?

Sevmediğiniz yönleriniz, fobileriniz, korkularınız, zararlı alışkanlıklarınız veya aşamadığınız ilişki problemleriniz olabilir. Zamanı daha iyi kullanmak, hayır diyebilmek, geçmiş yüklerinizden ve negatifliklerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Yeri geldiğinde stresle baş edemiyor olabilirsiniz. İşte bu yüzden herkes için gereklidir diyebiliriz.

 

  • Access Bars hangi ülkelerde aktif uygulanmaktadır?

Bugün Access Bars, dünya çapında 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, işletmeler, sporcular, hapishane gardiyanları, psikologlar, sanatçılar ve daha birçokları tarafından güçlü ve pragmatik bir araç olarak uygulanmaktadır.

 

  • Bir seans nasıldır?

Herkes farklıdır, bu yüzden ''normal'' bir Access Bars seansı yoktur. Her seans her zaman farklı olacaktır, aynı kişiyle yapıyor olsanız bile.

En sık bildirilen, tam bir rahatlama hissi olduğudur. Birçok insan çok gürültülü bir ortamda bile uyur. Bazı insanlara imgeler görünür, bazıları ise bedenlerinde karıncalanma, sıcaklık, seğirme ya da titreme gibi şeyler hissederler.

Access Bars Seansı

Kendinize bir hediye verin ve en az 1 kere mutlaka Access Bars seansı alın. 

Access seansından sonra genelde kişiler zihninin sustuğunu, huzuru, gerçek neşeyi ve hayatın düşündüğümüz kadar zor olmadığını deneyimler. 

Access Bars Egitimi

1.Aşama: Farkındalık aşamasıdır. 
2.Aşama:  Veri toplama aşamasıdır.  
3.Aşama: Verilerin içselleştirilmesi aşamasıdır. 
4.Aşama: Yansıtma aşamasıdır. 
5.Aşama: Değerlendirme aşamasıdır. 

Access Bars talep edin
Image by Drew Beamer
Image by Drew Beamer

Access Bars
Consciousness

Eğitimi

Uluslararası Sertifikalı

access-logo.png

Access Bars her şeyi değiştirebilen bir sınıftır...

Eğitimler 8 saat sürer.

Bu sınıflar sırasında iki Access Bars seansı alacak – ve aynı zamanda iki Access Bars seansı hediye edeceksiniz!

Alacağınız kitapçık baştaki 32 bars noktası dahil Access Bars'ı, uygun el pozisyonlarını ve diğer Access Consciousness araçlarını öğrenirken size yardımcı olacaktır.

bottom of page